Test kompetencji językowych- 11 czerwca 2019r.

Dodano 29.5.2019

Szanowni absolwenci gimnazjum i szkoły podstawowej.

Zapraszamy serdecznie w dniu 11 czerwca 2019 o godzinie 9.00 na test potwierdzający umiejętności językowe na wymaganym poziomie przy składaniu dokumentów rekrutacyjnych do naszego Liceum. Dla przypomnienia poziom znajomości języka angielskiego wymagany to minimum B1.

Aby wziąć udział w teście należy pojawić się w naszej szkole o godzinie 8.30 wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość- test będzie przeprowadzony w sali 303 (aula szkoły).

Do testu może przystąpić każdy uczeń (i ten, który zapisał się już do naszego Liceum, ten który jeszcze nie podjął takiej decyzji lub się jeszcze waha). Wyniki testu będą dla każdego uczestnika wprowadzone do systemu elektronicznego naboru Vulcan, więc każdy dostanie informację zwrotną co do otrzymanego wyniku.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia 11-go czerwca.

Powodzenia!

Dowiedz się więcej!

Kontakt z nami:

+48 512 393 363

sekretariat@oxfordsecondary.pl

 

ul. Krakowska 30

43-300 Bielsko-Biała