Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Dodano 3.10.2019

2 września 2019r. odbyło się rozpoczęcie pierwszego w historii roku szkolnego w Akademickim Dwujęzycznym Liceum Oxford Secondary School przy ulicy Krakowskiej 30 w Bielsku-Białej. Tym samym zainaugurowaliśmy działalność najmłodszej szkoły w stolicy Podbeskidzia.

O godzinie 10:30 uczniowie klas licealnych wraz z nauczycielami zebrali się w auli. Wszyscy wspólnie odśpiewali hymn narodowy, po czym zaprezentowano pokaz multimedialny. Chwilę później odbyła się gra integracyjna prowadzona przez Gothama - pochodzącego z Indii, nauczyciela języka angielskiego, dzięki której uczniowie mieli okazję lepiej się poznać. Po zabawie pani Magdalena Gałuszka - założycielka i dyrektor szkoły, przedstawiła nauczycieli, opowiedziała o misji, jaką będziemy wspólnie realizować i zaprosiła wszystkich na ,,słodką niespodziankę''. Personel wraz z uczniami przeszedł pod nowy budynek, specjalnie przygotowany dla klas licealnych, gdzie uroczyście przecięto symboliczną, czerwoną wstęgę. 

Wszyscy weszli do środka, zostali poczęstowani kolicznościowym tortem i obejrzeli wnętrza liceum, wyposażonego w 2 duże sale lekcyjne, 5 do pracy w grupach, 2 pomieszczenia do relaksu oraz 2 pomieszczenia socjalne.

Pod koniec uczniowie przeszli do swoich sal, zapoznali się z wychowawcą i pozostałymi uczniami, a następnie wszyscy udali się do domu. Wszak od następnego dnia rozpoczęła się już nauka.

Dowiedz się więcej!

Kontakt z nami:

+48 512 393 363

sekretariat@oxfordsecondary.pl

 

ul. Krakowska 30

43-300 Bielsko-Biała