Dzień Edukacji Narodowej

przez | 15 października, 2020

Tegoroczny Dzień Nauczyciela odbył się w naszej szkole we wtorek 13 października 2020 r., w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej.

Na jednej z lekcji wszystkie klasy liceum spotkały się na auli, gdzie przemówieniem Macieja Osińskiego rozpoczęła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Po przemowie prowadzący podzielił nauczycieli na dwie grupy. Do każdej dołączyło dwóch uczniów, po czym przeszli do teleturnieju przygotowanego przez klasę 2c.

Na początku graliśmy w kalambury, w czasie których uczestnicy musieli przedstawić nauczycieli i najbardziej rozpoznawalnych uczniów.

W drugiej grze uczestnicy brali udział w szkolnej familiadzie. Pytania rzecz jasna dotyczyły naszej szkoły.

Następnie samorządy klasowe wręczyły nauczycielom upominki z okazji ich święta.

Na sam koniec owej uroczystości, Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Maksymilian Surowiec przekazał kilka informacji związanych z dalszym działaniem samorządu szkolnego.

Jeszcze raz – pani Agnieszce Strzeleckiej – Dyrekcji Szkoły, pani Magdalenie Gałuszce – Organowi Prowadzącemu, wychowawcom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi, życzymy tego wszystkiego, co najlepsze. Jednocześnie dziękujemy za całą pracę, jaką Państwo wkładają w działanie Akademickiego Dwujęzycznego Liceum Oxford Secondary School.

Maciej